Osiągnięcia
Z OSTATNIEJ CHWILI ..
STYPENDYSTA PREZESA RADY MINISTRÓW 2012/2013
Maciej Guzy kl. IIIA
STYPENDYSTKI
MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ 2013
KAROLINA MROCHEM IIIA
KATARZYNA PYKA IIA
STYPENDYŚCI MIASTA KATOWICE 2013-2014
MIEJSKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH
Oliwia Masny IIIA
Maciej Guzy IIIA
Katarzyna Pyka IIA
........................................................................................................................................................................
2012-2013
Maciej Guzy II A
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej w Warszawie.
Przygotowanie merytoryczne: mgr A. Klamecka
Oliwia Masny, Maciej Guzy i Maciej Szlązak kl. IIA i IIIA
Finaliści IV Edycji Śląskich Debat Oxfordzkich
Przygotowanie: dr Krzysztof Tracki
Maciej Szlązak kl. IIIA
II etap Olimpiady z Języka Angielskiego
Przygotowanie: mgr A. Owczarek
Zofia Kania kl. IIA
II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej
Przygotowanie: mgr B. Witkowska- Cesarczyk
Jabub Bodziony kl. IIIA
Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Przygotowanie: mgr Michał Pacyga
Michał Żaba kl. IA LO
Kwalifikacja do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
Przygotowanie: dr Anna Tramer
(2 miejsce w Katowicach!!! - kryterium: najwyższe wyniki maturalne w rankingu tygodnika Perspektywy i Rzeczpospolitej 2012)
http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4625&Itemid=881
Inne osiągnięcia:
FINALIŚCI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH
KATARZYNA WASILEWSKA
|
finalistka XVIII Olimpiady Języka Łacińskiego. Wyróznienie za pracę badawczą w Konkursie Posterów XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej w roku szkolnym 2009/2010
|
Opiekunowie merytoryczni: dr Jan Kucharski, mgr Bożena Witkowska-Cesarczyk
|
|
MARZENA ROKOSA
|
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie 2009r.
|
Opiekun merytoryczny: mgr Michał Pacyga
|
|
JAKUB FLORKIEWICZ
|
finalista XXIV Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej 2008r.
|
Opiekun merytoryczny: mgr Marta Gawrońska
|
|
JAROSŁAW STRZAŁKOWSKI
|
finalista XXXI Olimpiady Historycznej 2005r.
|
Opiekun merytoryczny: mgr Małgorzata Przybyła
|
|
ARTUR WIECZOREK
|
finalista Olimpiady Filozoficznej 2005r.
|
Opiekun merytoryczny: dr Anna Tramer
|
|
DOROTA KAWĘCKA
|
finalistka XXIX Olimpiady Artystycznej 2005r.
|
Opiekun merytoryczny: mgr Barbara Giezek
|
|
DOROTA KAWĘCKA
|
laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego na Pracę Naukową „ Moja mała ojczyzna we wspólnej 1939r.” |
Opiekun merytoryczny: dr Krzysztof Tracki
|
|
MAGDALENA POZNAŃSKA
|
finalistka Olimpiady Artystycznej 2001r.
|
Opiekun merytoryczny: mgr Barbara Giezek
|
|
STYPENDIA I NAGRODY
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
1999/2000 - Katarzyna Jagodziska
2000/2001 - Magdalena Poznańska
2001/2002 - Kinga Łabanowicz
2002/2003 - Kinga Łabanowicz
2003/2004 - Maciej Wybraniec
2004/2005 - Bohdan Widła
2005/2006 - Mateusz Wnuk
2007/2008 - Jakub Florkiewicz
2008/2009 - Magdalena Szczypa
2009/2010 Mateusz Sitarz
2010/2011 Mikołaj Cup
2011/2012 Cezary Szarwiło
2012/2013 Maciej Guzy
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej
2012/2013 Karolina Mrochem, Katarzyna Pyka
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej i Sportu
2003/2004 - Dorota Kawęcka
Stypendium Urzędu Marszałkowskiego
2004/2005 - Maciej Wybraniec