Mamy LAUREATÓW i finalistów konkursów !!!
Miło nam Państwa poinformować, iż mamy już pierwszych LAUREATÓW i FINALISTÓW wojewódzkich konkursów przedmiotowych w SP i gimnazjum , organizowanych pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.
Oto nasi najlepsi:
NASI LAUREACI i FINALIŚCI:
SZKOŁA PODSTAWOWA:
WOJCIECH ACHTELIK - klasa 6
ZUZANNA PALION - klasa 6
LAUREACI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkoły podstawowej
Przygotowanie merytoryczne : mgr Aneta Strokosz; mgr Tomasz Pawlus
ZUZANNA PALION kl.6
PAWEŁ MOĆKO kl.5
LAUREACI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody dla uczniów szkoły podstawowej
Przygotowanie merytoryczne:
mgr M. Kamusela, mgr J. Marzec, mgr A. Kowalczyk, mgr B. Witkowska - Cesarczyk
GIMNAZJUM
BARBARA BOŻEK KL.Ib
JOANNA KRODKIEWSKA KL.Ia
TERESA ŻABA KL. Ia
MICHAŁ ŻABA KL. IIIa
ELŻBIETA KAWALA KL. IIb
LAUREACI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
Przygotowanie merytoryczne:
mgr T. Pawlus, mgr G. Orgasińska, mgr A. Klamecka
AGNIESZKA FILIPCZYK KL. IIIb
LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI dla uczniów gimnazjum
Przygotowanie merytoryczne: mgr Elżbieta Cieślar
MATEUSZ BUJNIEWICZ KL. IIIa
LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI dla uczniów gimnazjum;
FINALISTA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów gimnazjum
Przygotowanie merytoryczne :
mgr Elżbieta Cieślar, mgr Marta Gawrońska
MICHALINA RUCIŃSKA KL.IIIb
FINALISTKA Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjum
Przygotowanie merytoryczne: mgr E. Cieślar
KAROLINA HELBIG KL. IIIb
ALEKSANDRA MACURA KL. IIIb
MICHALINA RUCIŃSKA KL. IIIa
LAUREATKI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii dla uczniów gimnazjum
Przygotowanie merytoryczne : mgr B. Witkowska - Cesarczyk
___________________________________________________________________
Uczestnicy etapu wojewódzkiego :
SZKOŁA PODSTAWOWA
JĘZYK POLSKI Z ELEMENTAMI HISTORII
Wojciech Achtelik - klasa 6
Zuzanna Palion - klasa 6
Przygotowanie merytoryczne : mgr Aneta Strokosz; mgr Tomasz Pawlus
MATEMATYKA Z ELEMENTAMI PRZYRODY
Zuzanna Palion - klasa 6
Paweł Moćko - klasa 5
Przygotowanie merytoryczne:
mgr M. Kamusela, mgr J. Marzec, mgr A. Kowalczyk, mgr B. Witkowska - Cesarczyk
GIMNAZJUM
MATEMATYKA
Mateusz Bujniewicz IIIa
Agnieszka Filipczyk IIIb
Michalina Rucińska IIIb
Przygotowanie merytoryczne : mgr Elżbieta Cieślar
JĘZYK POLSKI
Joanna Krodkiewska Ia
Teresa Żaba Ia
Barbara Bożek Ib
Elżbieta Kawala IIb
Michał Żaba IIIa
Przygotowanie merytoryczne: mgr G. Orgasińska, mgr A. Klamecka, mgr T. Pawlus
BIOLOGIA
Aleksandra Macura IIIb
Karolina Helbig IIIb
Michalina Rucińska IIIb
Michał Żaba IIIa
Przygotowanie merytoryczne: mgr B. Witkowska - Cesarczyk
GEOGRAFIA
Mateusz Bujniewicz IIIa
Przygotowanie merytoryczne: mgr Marta Gawrońska
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Michał Żaba IIIa
Przygotowanie merytoryczne: mgr Michał Pacyga
JĘZYK ANGIELSKI
Karolina Pisiewicz IIIa
Przygotowanie merytoryczne: mgr Katarzyna Ciołka
SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM I NAUCZYCIELOM !!!
--
Autor: Marta Gawrońska
Opublikowano: 20.03.2012