Zapraszamy na KONKURS terenowy ŚLĄSKIE DIAMENTY

Śląskie diamentyt. Plakat_n.jpg

Ruszamy z konkursem!!! Już 18 marca - gra terenowa "Śląskie diamenty"! Jeżeli jesteś uczniem katowickiej szkoły ponadgimnazjalnej lub klasy 3 gimnazjum, masz odrobinę chęci i pragniesz odkryć prawdziwe Śląskie Diamenty - ten konkurs jest dla Ciebie!Nie jest on ściśle historyczny. Stawiamy na kreatywność i dobrą zabawę! Jeśli nie masz wiedzy na temat historii Śląska, bądź też Śląska ogólnie: nie przejmuj się! Poznamy go razem!! 


Punktem kulminacyjnym będzie GRA TERENOWA, 18 marca, na terenie Śródmieścia Katowic. Drużyna musi liczyć 3 osoby(uczniów) + opiekun(nauczyciel). W przygotowaniu do konkursu będzie pomocna strona "Śląskich diamentów" na facebookuhttps://www.facebook.com/slaskiediamenty/?fref=nf
Tam znajdziecie ciekawe fotosy i informacje na temat miejsc i postaci, związanych z zapomnianą historią walki o polskość Śląska. Czxeka nas dobra zabawa, zwieńczona nagrodami i poczęstunkiem! I wiara w to, że warto poznawać historię Śląska w atrakcyjnej formie.


Na konkurs zapraszają
I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO

im. S. Konarskiego w Katowicach,

Fundacja Patriotyczna Silesia Superior, 

Inicjatywa Społeczna Śląskie Diamenty.

Udostępniaj, zaproś znajomych, im więcej nas tym lepiej!!

Koordynator projektu: dr Krzysztof Tracki 

--
Autor: Marta Gawrońska

Opublikowano: 8.03.2016

Oferta edukacyjna

Zobacz ofertę edukacyjną Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum.

Osiągnięcia

Przeczytaj o osiągnięciach Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum.

Katalog STO

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem, prezentującym ofertę szkoły.

Pobierz katalog

Losy absolwentów

Jakie studia wybrali po nauce w STO?

Czytaj więcej...

Nasze atuty

Jest STO powodów dla których warto uczyć się z nami!

Czytaj więcej...

Baza dydaktyczna

W naszej szkole znajduje się 12 pracowni przedmiotowych, w tym 5 nowoczesnych pracowni multimedialnych.

Czytaj więcej...

Współpraca z uczelniami

Informacje o współpracy STO z uczelniami wyższymi.

Czytaj więcej...

Gazetka STO

Zapraszamy do zapoznania się z gazetkami redagowanymi przez naszych uczniów

Gimnazjum
Szkoła Podstawowa

Newsletter STO

Informacje o wydarzeniach w naszym Zespole Szkół

nr 1  nr 2  nr 3  nr 4  nr 5 

Oferta wycieczek

Prezentujemy aktualną ofertę wycieczek szkolnych.

Czytaj więcej...